המכון הישראלי לזכיינות

 סטיבן וולפסון בראיון ב

 

תודה על הביקור באתר של המכון הישראלי לזכיינות. האג'נדה שלנו מתבססת על:

  1. החדרת סטנדרטים בינלאומיים לקהילת הזכיינות בישראל, במטרה למנף ולקדם את הענף לטובתם ותועלתם של הזכיינים, המזכים, ונותני השירות המצויים בו.
  2. שיפור הסטנדרטיים האתיים ושיטות עבודה של חברות מזכות בישראל.
  3. לעבוד ולפעול למען האינטרסים של קהילת הזכיינים.
  4. אנחנו לא ברוקרים או מתווכים במסווה שמעוניינים להרוויח דמי תיווך מחיבור של מזכים לזכיינים או זכיינים למזכים. 
  5. לעזור לזכיינים לחסוך עשרות אלפי שקלים בעזרת התכנית "להתחיל ברגל ימין".
  6. אנחנו צוות מקצועי של יועצים בעלי ניסיון שטח רב מקומי ובינלאומי, בעולם הזכיינות. (כולל העובדה שהיינו זכיינים, מזכים, ומנכ"לים של רשתות בעבר)
  7. יצירת פלטפורמת חברים לקהילת הזכיינות בישראל במטרה לקדם סטנדרטים בינלאומיים ואתיקה גבוהה בהעדר חוק זכיינות בארץ. 
  8. לקדם את מכללת המכון הישראלי לזכיינות, במטרה לחנך את כל המגזרים בתעשיית הזכיינות (כולל זכיינים ומזכים).

מאז 1983, סטיבן וולפסון מייסד IFI עבד עבור מזכים, הפך לזכיין בעצמו והיה במשך כ 10 שנים חלק מצוות פיתוח עסקי בינלאומי בסאבווי (חברת הזכיינות הגדולה בעולם) . במהלך השנים האחרונות, הוא ועמיתיו ב IFI ייעצו עבור חברות מזכות רבות בארץ וגם בחו"ל וכעת ממקדים את מאמציהם בסיוע לזכיינים בישראל להבין טוב יותר את עסקי הזכיינות.

בעוד שקונספט הזכיינות הוכיח את עצמו כטוב מאוד עבור הרבה זכיינים בישראל, לרוע המזל, עבור יותר מידי זכיינים הוא הפך לסיוט. ולכן אם אתה שוקל לרכוש זיכיון בארץ ולפני שתבצע השקעה של מאות אלפי שקלים, אנחנו מזמינים אותך להוריד את  המדריך החינמי שלנו  כדי להבין טוב יותר את הסיכונים הכרוכים. בנוסף בעזרת התכנית "להתחיל ברגל ימין" נוכל להדריך אותך איך לנהל משא ומתן טוב יותר בנוגע להסכם הזכיינות שלך, לבדוק את הכוונות האמיתיות של המזכים שלך, ולעזור לך להעריך את הסיכונים וההזדמנויות של המיקום שבו אתה שוקל להקים את העסק שלך.

עבור מזכים, בין אם הם בתחילת דרכם או מבוססים כבר, נוכל לתרום רבות על בסיס הניסיון הבינלאומי שרכשנו. שרותינו כוללים יעוץ וליווי עסקי בארץ ובחו"ל.

אנחנו מקווים שהאתר יהיה שימושי עבורך ולא תהסס ליצור קשר איתנו. שיתוף פעולה עם המכון הישראלי לזכיינות ושכירת השירותים שלנו, יועילו ללא ספק לעסקיך ולתעשיית הזכיינות בישראל.

מעל 25 שנות ניסיון: