חברות מזכות

לחצו כאן להורדת המדריך לחברות מזכות

תודה על הביקור באתר של המכון הישראלי לזכיינות.

המכון הישראלי לזכיינות פועל על מנת להחדיר סטנדרטים בינלאומיים, כללי אתיקה וחינוך בקהילת הזכיינות בישראל, במטרה למנף ולקדם את הענף לטובתם ותועלתם של הזכיינים, המזכים ונותני השירות המצויים בו. וזאת במטרה לייצר שקיפות והבנה בין מזכים וזכיינים כי שיטת זכיינות מוצלחת הינה כאשר ישנו מצב של Win Win בין הצדדים המייצר קשר עסקי, רווחי ובריא לטווח הארוך.

אנחנו צוות מקצועי בעל ניסיון שטח רב בעולם הזכיינות. כולנו היינו בעצמנו זכיינים או מזכים ועבדנו עם חברות מזכות בארץ ובחו"ל. אנחנו לא ברוקרים או מתווכים במסווה של יועצי זכיינות שמעוניינים להרוויח כסף מחיבור של מזכים לזכיינים.

אז מה אנחנו בעצם עושים?
  1. אנחנו מציעים שירותי יעוץ וקורסים למזכים פוטנציאלים שמעוניינים ללמוד איך להפוך את העסק הקמעונאי המצליח שלהם לעסק זכיינות.
  2. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מזכים שכבר החלו את דרכם ושמעוניינים לשפר את הפעילות והשירותים לזכיינים שלהם. לפניך תיאור של חלק מהשירותים הללו:
א) אנו מציעים תכניות לימודיות בהדרכתנו ( בדרך כלל גנריות ומתאימות עבור רוב העסקים הקטנים) עבור מזכים המעוניינים ללמד את הזכיינים שלהם כמה מהאלמנטים החיוניים הבאים לניהול העסק שלהם:

  • חישוב נקודת האיזון של העסק שלהם.
  • ניתוח נתוני רווח והפסד על בסיס שבועי, שליטה על המספרים הפיננסים שלהם באופן שוטף וקביעת מטרות של הכנסות ורווחים חדשים.
  • הבנת ההבדל בין עלות סחורה, עלות רכש וניהול תזרים מזומנים בעסק שלהם
  • שיווק ופרסום וההבדל ביניהם .מהו שיווק מקומי. איך לעשות יחסי ציבור בהשקעה נמוכה, איך לגרום לעלויות פרסום נמוכות באמצעות שימוש בטכנולוגיה וכו'.
  • גיוס, הכשרה, והנעת כוח העובדים שלהם.
  • פילוסופית שירות הלקוחות וציפיות הלקוח.
  • הבנת היתרונות שבלהיות חלק מרשת מזכה.

ב) אנו מסייעים בכתיבה ועדכון של ספרי נהלים.
ג) אנו מסייעים ביצירת וכתיבת מערכי הדרכה פנימיים עבור הזכיינים שלך.
ד) אנו מסייעים בניתוח ובדיקת מקומות פוטנציאלים כולל בדיקת כדאיות עבור מיקומים פוטנציאלים לזכיינים שלך. בנוסף, יש לנו שיתוף פעולה עם מתווך אמין ומנוסה שיכול לסייע במציאת מקומות שמתאימים לעסק שלך במידה ואתה מעוניין בשירות.
ה) עבור מי שמעוניין להגיע לזכיינים פוטנציאלים ,אנחנו עובדים עם מתווך אמין ומאוד מנוסה שעושה כמיטב יכולתו כדי להבטיח שהזכיינים הפוטנציאלים מבינים מהי זכיינות ומה ההתחייבויות שלהם כזכיינים.
ו) אנו מציעים יעוץ וליווי בבניית מודלים עסקיים של זכיינות בהתאמה לעסק שלך.
ז) אנו מציעים יעוץ וליווי בבניית הסכמי זכיינות ( בצמוד לעורכי הדין שלכם).
ח) בהתבסס על ניסיוננו הרב בעסקי הזכיינות בחו"ל, אנו מציעים פיתוח וליווי בינלאומי של המותג שלך.
ט) אנו מציעים שירותי הנהלת חשבונות שמותאמים אישית עבור הזכיינים שלכם. במסגרת שרות ייחודי זה ,חוץ מעריכת דוחות מע"מ ותלושי משכורות, אנו מציעים לזכיין הדרכה בהבנת דוחות הרווח וההפסד החודשיים שלו והקניית כלים לניהול העסק בצורה מיטבית על פי הדוחות.

לסיכום אנחנו מציעים אג'נדת זכיינות שונה ונשמח לעמוד לשירותך בכל שלב שאתה נמצא.

לחצו כאן להורדת המדריך לחברות מזכות