המכון הישראלי לזכיינות


תודה על הביקור באתר של המכון הישראלי לזכיינות. האג'נדה שלנו מתבססת על החדרת סטנדרטים בינלאומיים של זכיינות לקהילת הזכיינות בישראל. אנחנו צוות של מקצועיים שלכולם ניסיון שטח רב בעולם הזכיינות. אנחנו לא ברוקרים או מתווכים במסווה של יועצי זכיינות שמעוניינים להרוויח כסף מחיבור של מזכים לזכיינים.

   צפו בראיון עם סטיבן וולפסון בנושא זכיינות

 

מאז 1983, סטיבן וולפסון מייסד IFI עבד עבור מזכים, הפך לזכיין בעצמו והיה חלק מצוות מפתחי מדינות בסאבווי (חברת הזכיינות הגדולה בעולם) קרוב ל 10 שנים. הוא ועמיתיו ב IFI במהלך השנים האחרונות ייעצו עבור חברות מזכות רבות גם בארץ וגם בחו"ל ועכשיו הם ממקדים את מאמציהם בסיוע לזכיינים בישראל להבין טוב יותר את עסקי הזכיינות. בעוד שזכיינות היא טובה מאוד עבור הרבה זכיינים בישראל, היא יכולה להפוך לסיוט עבור אחרים. לפני שתבצע השקעה של מאות אלפי שקלים, אנחנו מזמינים אותך להוריד את המדריך החינמי שלנו ולהשתתף באחד מהסמינרים החינמיים שלנו כדי להבין טוב יותר את הסיכונים הכרוכים. נוכל להדריך אותך איך לנהל משא ומתן טוב יותר בנוגע להסכם הזכיינות שלך, לבדוק את הכוונות האמיתיות של המזכים שלך, ולעזור לך להעריך את הסיכונים וההזדמנויות של המיקום שבו אתה שוקל להקים את העסק שלך.

עבור מזכים גם ותיקים וגם בתחילת דרכם, יש לנו לא מעט מה לתרום ובמיוחד לאלו שמעוניינים להתרחב לחו"ל.

כצעד הבא, אנחנו מבקשים ממך להתחיל עם קריאת הקוד האתי שלנו ולאחר מכן להוריד את המדריכים החינמיים.

אנחנו מקווים שהאתר הזה יהיה שימושי עבורך ואל תהסס ליצור איתנו קשר. שכירת השירותים שלנו ולהפוך להיות חלק מהאג'נדה שלנו היא טובה עבור תעשיית הזכיינות בישראל כולה.

 

 
 • הכירו את הצוות הכירו את הצוות
  הכירו את הצוות
 • הורדת מדריך חינמי לזכיינים הורדת מדריך חינמי לזכיינים
  הורדת מדריך חינמי לזכיינים
 • הורדת מדריך חינמי לחברות מזכות הורדת מדריך חינמי לחברות מזכות
  הורדת מדריך חינמי לחברות מזכות
 • הקוד האתי של IFI הקוד האתי של IFI
  הקוד האתי של IFI
 • הרשמה לסמינר זכיינות חינמי הרשמה לסמינר זכיינות חינמי
  הרשמה לסמינר זכיינות חינמי