המכון הישראלי לזכיינות


 


תודה על הביקור באתר של המכון הישראלי לזכיינות. האג'נדה שלנו מתבססת על החדרת סטנדרטים בינלאומיים של זכיינות לקהילת הזכיינות בישראל. אנחנו צוות מקצועי בעל ניסיון שטח רב בעולם הזכיינות. אנחנו לא ברוקרים או מתווכים במסווה של יועצי זכיינות שמעוניינים להרוויח כסף מחיבור של מזכים לזכיינים.

   צפו בראיון עם סטיבן וולפסון בנושא זכיינות

 

מאז 1983, סטיבן וולפסון מייסד IFI עבד עבור מזכים, הפך לזכיין בעצמו והיה במשך כ 10 שנים חלק מצוות פיתוח עסקי בינלאומי בסאבווי (חברת הזכיינות הגדולה בעולם) . במהלך השנים האחרונות, הוא ועמיתיו ב IFI ייעצו עבור חברות מזכות רבות בארץ וגם בחו"ל וכעת ממקדים את מאמציהם בסיוע לזכיינים בישראל להבין טוב יותר את עסקי הזכיינות.

בעוד שקונספט הזכיינות הוכיח את עצמו כטוב מאוד עבור הרבה זכיינים בישראל, לרוע המזל, עבור אחרים הוא הפך לסיוט. לפני שתבצע השקעה של מאות אלפי שקלים ברכישת הזיכיון שלך, אנחנו מזמינים אותך להוריד את המדריך החינמי שלנו ולהשתתף באחד מהסמינרים החינמיים שלנו כדי להבין טוב יותר את הסיכונים הכרוכים. נוכל להדריך אותך איך לנהל משא ומתן טוב יותר בנוגע להסכם הזכיינות שלך, לבדוק את הכוונות האמיתיות של המזכים שלך, ולעזור לך להעריך את הסיכונים וההזדמנויות של המיקום שבו אתה שוקל להקים את העסק שלך.

עבור מזכים, בין אם הם בתחילת דרכם או מבוססים כבר, נוכל לתרום רבות על בסיס הניסיון הבינלאומי שרכשנו. שרותינו כוללים יעוץ וליווי עסקי בארץ ובחו"ל.

אתה מוזמן לקרוא הקוד האתי שלנו ולהוריד את המדריכים החינמיים.

אנחנו מקווים שהאתר יהיה שימושי עבורך ולא תהסס ליצור קשר איתנו. שיתוף פעולה עם המכון הישראלי לזכיינות ושכירת השירותים שלנו, יועילו ללא ספק לעסקיך ולתעשיית הזכיינות בישראל.

 

 

 
 • הכירו את הצוות הכירו את הצוות
  הכירו את הצוות
 • הורדת מדריך חינמי לזכיינים הורדת מדריך חינמי לזכיינים
  הורדת מדריך חינמי לזכיינים
 • הורדת מדריך חינמי לחברות מזכות הורדת מדריך חינמי לחברות מזכות
  הורדת מדריך חינמי לחברות מזכות
 • הקוד האתי של IFI הקוד האתי של IFI
  הקוד האתי של IFI
 • הרשמה לסמינר זכיינות חינמי הרשמה לסמינר זכיינות חינמי
  הרשמה לסמינר זכיינות חינמי